Kontakt: +420 541 216 971


Mimořádně účinný odvodňovací systém odolá i váze letadla!

Betonové žlaby Betonové žlaby slouží k odvodnění zpevněných ploch, a to zejména parkovišť, dvorů a veřejných komunikací. Žlaby od předního německého výrobce Hauraton oceníte zejména pro jejich odolnost, snesou totiž opravdu velké zatížení. Bez problému je využijete k odvodnění letištní plochy i parkoviště pro kamiony. Oproti ostatním odvodňovacím systémům jsou betonové žlaby mnohem odolnější vůči bočnímu tlaku, který vzniká při frekventovaném provozu. Kryty i jejich rámy jsou pevnější a díky uzpůsobenému tvaru dna je zajištěna podstatně vyšší průtočnost vody.

Proč zvolit betonové žlaby Faserfix

  • Mám zájem o odvodňovací betonové žlaby Faserfix.

    odolají vysokému bočnímu tlaku při vysokém provozu
  • uzpůsobený tvar dna zaručí vysokou průtočnost vody
  • pevné rámy a jejich kryty ještě znásobí odolnost

Jak správně vybrat odvodňovací žlaby

Dle využití si odvodňovací žlaby můžeme rozdělit do dvou základních kategorií. Slouží k odvodnění inženýrských, nebo občanských staveb. Variantu číslo jedna, tedy betonové žlaby pro inženýrské stavby využijete k odvodnění ploch parkovišť, letišť, areálových a veřejných komunikací. Zkrátka všude tam, kde je na plochu vyvíjena vysoká zátěž. Žlaby Recyfix jsou vyrobeny z presbetonu se skelnými vlákny, dle třídy únosnosti je řadíme do kategorie D-F.

Kontaktujte nás Pozor ! Při instalaci by měla  vrchní hrana žlabu ležet 5 mm pod okolní odvodněnou plochou. Nevíte si rady s montáží či výběrem?

Chcete-li odvodnit plochu kolem vašeho domu či garáže, zvolíte nejspíš možnost druhou, tedy plastové žlaby pro občanské stavby. Oproti žlabům Recyfix jsou Faserfix mnohem lehčí a o poznání levnější, za to však méně odolné. Jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného polyetylenu a snadno se pokládají. Z důvodu snížené odolnosti však vyžadují vyšší obetonávku. Při dodržení správných pokynů zvládnete instalaci hravě  i sami!

Fotogalerie

FASERFIX®BIG BL

FASERFIX®KS

FASERFIX®SUPER

LINEFIX®

FASERFIX®POINT

FASERFIX®STANDARD

Soubory ke stažení

Máte zájem o betonové žlaby? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2016, Gtrade s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑